...
Przejdź do treści

Angielski dla dyslektyków – jaka metoda najlepsza?

Angielski dla dyslektyków – jaka metoda najlepsza?

Angielski dla dzieci

Zajęcia z angielskiego dla dzieci różnią się od siebie. Ich różnorodość zależy od grup wiekowych oraz formy zajęć. W szkole Speaky Frog na wszystkich zajęciach stawiam na interaktywną, angażującą atmosferę oraz zabawę, która zachęca do rozwijania umiejętności językowych. W mojej szkole śmiech i ruch są na każdej lekcji.

W szkole językowej Speaky Frog uczą się dzieci od 3. roku życia do szkoły średniej. Zajęcia odbywają się w stacjonarnie oraz zdalnie.

Angielski dla dzieci – stacjonarnie

Lekcje stacjonarne są najlepszą opcją zajęć dla dzieci do 15. roku życia. Emocje, które towarzyszą nauce, budowanie relacji oraz bezpośredni kontakt z nauczycielem są niezastąpione. Ruch, który towarzyszy uczeniu się, zabawy, czytanie książek dla dzieci po angielsku pobudzają wyobraźnię i ułatwiają skupienie się oraz naukę.

W szkole Speaky Frog korzystamy z wypracowanej przez lata metody nauki, której podstawą jest między innymi metoda multisensoryczna. Wykorzystujemy wszystkie zmysły używając kolorów, gestów, pisząc, słuchając i powtarzając.

Angielski dla dzieci online

Kurs angielskiego dla dzieci odbywa się również online. To nieco odmienna forma nauki. Wymaga innego podejścia oraz materiałów. W szkole Speaky Frog zadania z angielskiego dla dzieci wysyłane są drogą elektroniczną. Zadania te dopasowane są do potrzeb ucznia.

Wielu uczniów korzysta z tej formy nauki na przykład w czasie choroby lub wyjazdów gdy nie mają możliwości uczestniczyć w zajęciach na miejscu. Łączymy się z każdym uczniem, który wyrazi na to chęć.

Nauka angielskiego dla dzieci

W szkole językowej Speaky Frog nauka to prawdziwa frajda. W trakcie lekcji wykorzystujemy naturalne potencjały uczniów, by aktywować ich radość do nauki nowych słówek. Różnorodność zadań, ruch oraz wypracowany unikalny schemat lekcji jest gwarancją szybkiej nauki.

Z przyjemnością pomagam uczniom w przygotowaniu do klasówek, usystematyzowaniu materiału lub wytłumaczeniu trudnych zagadnień.

Angielski dla dyslektyków

Efektywna nauka dyslektyków to nie lada wyzwanie. W naszej szkole językowej wykorzystujemy zmysły wzroku, słuchu i dotyku na każdej lekcji. Stosujemy techniki multisensoryczne dostosowanych do indywidualnych potrzeb ucznia. Zapewniamy elastyczną naukę, która uwzględnia trudności wynikające z dysleksji

Opracowałam własny system nauki dzieci z dysleksją. Moje podejście do nauczania dzieci z dysleksją jest skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla wszystkich dzieci. Choć początki bywają trudne, dzięki indywidualnemu podejściu i odpowiednio zaprojektowanym zadaniom na kartce i w ruchu aktywujemy różne obszary mózgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.