...
Przejdź do treści

Franczyza szkoły językowej dla dzieci – dla kogo?

Franczyza szkoły językowej dla dzieci – dla kogo?

Franczyza szkoły językowej dla dzieci – dla kogo – dla każdego, kto posiada najważniejszą w pracy z dziećmi cechę: cierpliwość. Jest ona kluczowa, by przez lata prowadzić dobrze prosperującą szkołę. Niemniej istotne są wykształcenie na kierunku filologia angielska oraz przygotowanie pedagogiczne.

Franczyza szkoły językowej dla dzieci

Kiedyś marzyłam o dużej szkole, w której zatrudnieni będą liczni specjaliści od nauczania języka angielskiego dzieci. Dziś wiem, że to nie jest jedyna droga do rozwoju i satysfakcji. Buduję szkołę, w której spełniam się zawodowo, mam stały kontakt z młodzieżą, rodzicami, znam ich problemy i radości. To dzięki kameralnej formie Speaky Frog® zapewniam indywidualne podejście i rzetelną pracę z dziećmi z dysleksją.

Nauka angielskiego dzieci z dysleksją nie jest sprawą prostą, jednak można się tego nauczyć. Dlatego wsparcie, które oferuję franczyzobiorcy, jest kluczowe. Moje know-how oparte na doświadczeniu pozwoli, aby prowadzić efektywne zajęcia dla dzieci z dysleksją i nie tylko.

Speaky Frog® to franczyza szkoły językowej dla dzieci, dająca gwarancję dobrego zarobku oraz elastycznych godzin pracy. Zajęcia prowadzone są na bazie autorskich, przetestowanych scenariuszy.

System franczyzowy szkół językowych dla dzieci Speaky Frog

System franczyzowy Speaky Frog to unikatowy na rynku szkół językowych system. System ten włącza do efektywnej nauki języka angielskiego dzieci z dysleksją oraz innymi potrzebami w nauczaniu. Zajęcia w szkole Speaky Frog® to zajęcia dla dzieci w ruchu, w atmosferze zrozumienia z odpowiednim wsparciem merytorycznym.

Nauka w szkole Speaky Frog® to zajęcia dla dzieci, które pomagają w radzeniu sobie z emocjami i budowaniu pewności siebie w kontekście nauki języka angielskiego.

System Speaky Frog® oferuje stały dostęp do zasobów edukacyjnych, których ilość wciąż jest wzbogacana. Franczyzobiorca otrzymuje materiały marketingowe przygotowane przez centralę, kompleksowe szkolenie oraz wsparcie w trakcie rozpoczynania oraz trwania działalności.

Porozmawiajmy o systemie franczyzowym Speaky Frog!

Jeśli chcesz dołączyć do innowacyjnego systemu nauczania języka angielskiego, który wspiera wszystkie dzieci w ich edukacyjnej podróży, dołącz do franczyzy Speaky Frog®!

Skontaktuj się ze mną (tel. 510-118-227, zostaw komentarz pod tym wpisem, lub napisz do mnie poprzez formularz), aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć współpracę, która przynosi realne efekty.

Twoja szkoła językowa zaczyna się tutajZGŁOŚ SIĘ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.